Django REST framework - en to fa_IR translation catalogue (94 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
fa_IR: هدر اولیه نامعتبر است. اطلاعات هویتی ارائه نشده است.

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
fa_IR: هدر اولیه نامعتبر است. رشته ی اطلاعات هویتی نباید شامل فاصله باشد.

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
fa_IR: هدر اولیه نامعتبر است. اطلاعات هویتی با متد base64 به درستی رمزنگاری نشده است.

en: Invalid username/password.
fa_IR: نام کاربری/رمز‌عبور نامعتبر است.

en: User inactive or deleted.
fa_IR: کاربر غیر فعال یا حذف شده است.

en: Invalid token header. No credentials provided.
fa_IR: توکن هدر نامعتبر است. اطلاعات هویتی ارائه نشده است.

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
fa_IR: توکن هدر نامعتبر است. توکن نباید شامل فضای خالی باشد.

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
fa_IR: توکن هدر نامعتبر است. توکن شامل کاراکتر‌های نامعتبر است.

en: Invalid token.
fa_IR: توکن هدر نامعتبر است.

en: Auth Token
fa_IR: توکن اعتبار‌سنجی

en: Key
fa_IR: کلید

en: User
fa_IR: کاربر

en: Created
fa_IR: ایجاد‌شد

en: Token
fa_IR: توکن

en: Tokens
fa_IR: توکن‌ها

en: Username
fa_IR: نام‌کاربری

en: Password
fa_IR: رمز‌عبور

en: Unable to log in with provided credentials.
fa_IR: با اطلاعات ارسال شده نمیتوان وارد شد.

en: Must include "username" and "password".
fa_IR: باید شامل نام‌کاربری و رمز‌عبود باشد.

en: A server error occurred.
fa_IR: خطای سمت سرور رخ داده است.

en: Malformed request.
fa_IR: درخواست ناقص.

en: Incorrect authentication credentials.
fa_IR: اطلاعات احراز هویت صحیح نیست.

en: Authentication credentials were not provided.
fa_IR: اطلاعات برای اعتبارسنجی ارسال نشده است.

en: You do not have permission to perform this action.
fa_IR: شما اجازه انجام این دستور را ندارید.

en: Not found.
fa_IR: یافت نشد.

en: Method "{method}" not allowed.
fa_IR: متد {method} مجاز نیست.

en: Could not satisfy the request Accept header.
fa_IR: نوع محتوای درخواستی در هدر قابل قبول نیست.

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
fa_IR: نوع رسانه {media_type} در درخواست پشتیبانی نمیشود.

en: Request was throttled.
fa_IR: تعداد درخواست‌های شما محدود شده است.

en: This field is required.
fa_IR: این مقدار لازم است.

en: This field may not be null.
fa_IR: این مقدار نباید توهی باشد.

en: This field may not be blank.
fa_IR: این مقدار نباید خالی باشد.

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
fa_IR: مطمعن شوید طول این مقدار بیشتر از {max_length} نیست.

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
fa_IR: مطمعن شوید طول این مقدار حداقل {min_length} است.

en: Enter a valid email address.
fa_IR: پست الکترونیکی صحبح وارد کنید.

en: This value does not match the required pattern.
fa_IR: مقدار وارد شده با الگو مطابقت ندارد.

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
fa_IR: یک "slug" معتبر شامل حروف، اعداد، آندرلاین یا خط فاصله وارد کنید

en: Enter a valid URL.
fa_IR: یک URL معتبر وارد کنید

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
fa_IR: یک آدرس IPv4 یا IPv6 معتبر وارد کنید.

en: A valid integer is required.
fa_IR: یک مقدار عددی معتبر لازم است.

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
fa_IR: این مقدار باید کوچکتر یا مساوی با {max_value} باشد.

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
fa_IR: این مقدار باید بزرگتر یا مساوی با {min_value} باشد.

en: String value too large.
fa_IR: رشته بسیار طولانی است.

en: A valid number is required.
fa_IR: یک عدد معتبر نیاز است.

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
fa_IR: بیشتر از {max_digits} رقم نباید وجود داشته باشد.

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
fa_IR: بیشتر از {max_decimal_places} ممیز اعشار نباید وجود داشته باشد

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
fa_IR: بیشتر از {max_whole_digits} رقم نباید قبل از ممیز اعشار باشد.

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
fa_IR: فرمت Datetime اشتباه است. از یکی از این فرمت ها استفاده کنید: {format}.

en: Expected a datetime but got a date.
fa_IR: باید datetime باشد اما date دریافت شد.

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
fa_IR: فرمت تاریخ اشتباه است. از یکی از این فرمت ها استفاده کنید: {format}.

en: Expected a date but got a datetime.
fa_IR: باید date باشد اما datetime دریافت شد.

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
fa_IR: فرمت Time اشتباه است. از یکی از این فرمت ها استفاده کنید: {format}.

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
fa_IR: فرمت Duration اشتباه است. از یکی از این فرمت ها استفاده کنید: {format}.

en: "{input}" is not a valid choice.
fa_IR: "{input}" یک انتخاب معتبر نیست.

en: More than {count} items...
fa_IR: بیشتر از {count} آیتم...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
fa_IR: باید یک لیست از مقادیر ارسال شود اما یک «{input_type}» دریافت شد.

en: This selection may not be empty.
fa_IR: این بخش نمی‌تواند خالی باشد.

en: "{input}" is not a valid path choice.
fa_IR: "{input}" یک مسیر انتخاب معتبر نیست.

en: No file was submitted.
fa_IR: فایلی ارسال نشده است.

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
fa_IR: دیتای ارسال شده فایل نیست. encoding type فرم را چک کنید.

en: No filename could be determined.
fa_IR: اسم فایل مشخص نیست.

en: The submitted file is empty.
fa_IR: فایل ارسال شده خالی است.

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
fa_IR: نام این فایل باید حداکثر {max_length} کاراکتر باشد ({length} کاراکتر دارد).

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
fa_IR: یک عکس معتبر آپلود کنید. فایلی که ارسال کردید عکس یا عکس خراب شده نیست

en: This list may not be empty.
fa_IR: این لیست نمی تواند خالی باشد

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
fa_IR: باید دیکشنری از آیتم ها ارسال می شد، اما "{input_type}" ارسال شده است.

en: Value must be valid JSON.
fa_IR: مقدار باید JSON معتبر باشد.

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Ordering
fa_IR: ترتیب

en: ascending
fa_IR: صعودی

en: descending
fa_IR: نزولی

en: Invalid page.
fa_IR: صفحه نامعتبر

en: Invalid cursor
fa_IR: مکان نمای نامعتبر

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
fa_IR: pk نامعتبر "{pk_value}" - این Object وجود ندارد

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
fa_IR: تایپ نامعتبر. باید pk ارسال می شد اما {data_type} ارسال شده است.

en: Invalid hyperlink - No URL match.
fa_IR: هایپرلینک نامعتبر - URL مطابق وجود ندارد

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
fa_IR: هایپرلینک نامعتبر - خطا در تطابق URL

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
fa_IR: هایپرلینک نامعبتر - Object وجود ندارد.

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
fa_IR: داده نامعتبر. باید رشته ی URL باشد، اما {data_type} دریافت شد.

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
fa_IR: Object با {slug_name}={value} وجود ندارد.

en: Invalid value.
fa_IR: مقدار نامعتبر.

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
fa_IR: داده نامعتبر. باید دیکشنری ارسال می شد، اما {datatype} ارسال شده است.

en: Filters
fa_IR: فیلترها

en: No items to select.
fa_IR: آیتمی برای انتخاب وجود ندارد

en: This field must be unique.
fa_IR: این فیلد باید یکتا باشد

en: The fields {field_names} must make a unique set.
fa_IR: فیلدهای {field_names} باید یک مجموعه یکتا باشند.

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
fa_IR: این فیلد باید برای تاریخ "{date_field}" یکتا باشد.

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
fa_IR: این فیلد باید برای ماه "{date_field}" یکتا باشد.

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
fa_IR: این فیلد باید برای سال "{date_field}" یکتا باشد.

en: Invalid version in "Accept" header.
fa_IR: ورژن نامعتبر در هدر "Accept".

en: Invalid version in URL path.
fa_IR: ورژن نامعتبر در مسیر URL.

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
fa_IR: ورژن نامعتبر در مسیر URL. با هیچ نام گذاری ورژنی تطابق ندارد.

en: Invalid version in hostname.
fa_IR: نسخه نامعتبر در نام هاست

en: Invalid version in query parameter.
fa_IR: ورژن نامعتبر در پارامتر کوئری.
