Django REST framework - en to ne_NP translation catalogue (95 entries)

en: Invalid basic header. No credentials provided.
ne_NP: अमान्य हेडरहरू, क्रेडेन्सियलहरू प्रदान गरिएको छैन |

en: Invalid basic header. Credentials string should not contain spaces.
ne_NP: अमान्य हेडरहरू, क्रेडेन्सियलहरूमा स्पेस हुनु हुँदैन |

en: Invalid basic header. Credentials not correctly base64 encoded.
ne_NP: अमान्य हेडरहरू, क्रेडेन्सियलहरूमा सही तरिकाले base64 एन्कोड गरिएको छैन |

en: Invalid username/password.
ne_NP: अमान्य प्रयोगकर्तानाम/पासवर्ड |

en: User inactive or deleted.
ne_NP: प्रयोगकर्ता निष्क्रिय वा मेटायिएको छ |

en: Invalid token header. No credentials provided.
ne_NP: अमान्य टोकन हेडर । कुनै क्रेडेन्सियल प्रदान गरिएको छैन ।

en: Invalid token header. Token string should not contain spaces.
ne_NP: अमान्य टोकन हेडर | टोकनमा स्पेस हुनु हुँदैन |

en: Invalid token header. Token string should not contain invalid characters.
ne_NP: अमान्य टोकन हेडर | टोकनमा अवैध अक्षरहरू हुनु हुँदैन |

en: Invalid token.
ne_NP: अमान्य टोकन |

en: Auth Token
ne_NP: प्रयोगकर्ता प्रमाणिकरण टोकन

en: Key
ne_NP: मूल

en: User
ne_NP: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne_NP: सिर्जना गरियो

en: Token
ne_NP: टोकन

en: Tokens
ne_NP: टोकेनहरु

en: Username
ne_NP: प्रयोगकर्ताको नाम

en: Password
ne_NP: पासवर्ड

en: Unable to log in with provided credentials.
ne_NP: प्रदान गरिएको क्रेडेन्सियलसँग लग इन गर्न सकिएन |

en: Must include "username" and "password".
ne_NP: "प्रयोगकर्ताको नाम" र "पासवर्ड" सामेल हुनु पर्छ |

en: A server error occurred.
ne_NP: सर्भर त्रुटि देखापर्यो |

en: Malformed request.
ne_NP: विकृत अनुरोध |

en: Incorrect authentication credentials.
ne_NP: गलत प्रमाणीकरण क्रेडेन्सियलहरू |

en: Authentication credentials were not provided.
ne_NP: प्रमाणीकरण क्रेडेन्सियलहरू पयिएन |

en: You do not have permission to perform this action.
ne_NP: तपाइँसँग यो कार्य गर्न अनुमति छैन |

en: Not found.
ne_NP: फेला परेन |

en: Method "{method}" not allowed.
ne_NP: "{method}" गर्ने अनुमती छैन |

en: Could not satisfy the request Accept header.
ne_NP: Accept Header अनुरोधलाई सन्तुष्ट गर्ने सकिएन |

en: Unsupported media type "{media_type}" in request.
ne_NP: असमर्थित मिडिया टाईप "{media_type}" अनुरोधको |

en: Request was throttled.
ne_NP: अनुरोध प्रतिबन्दित गरियो |

en: This field is required.
ne_NP: यो फिल्ड आवश्यक छ |

en: This field may not be null.
ne_NP: यो फिल्ड खाली हुनु हुँदैन |

en: This field may not be blank.
ne_NP: यो फिल्ड खाली हुन सक्दैन |

en: Ensure this field has no more than {max_length} characters.
ne_NP: यो फिल्डसँग {max_length} अक्षरहरू भन्दा बढी छ छैन सुनिश्चित गर्नुहोस् |

en: Ensure this field has at least {min_length} characters.
ne_NP: यो फिल्डमा कम से कम {min_length} अक्षरहरू छ छैन सुनिश्चित गर्नुहोस् |

en: Enter a valid email address.
ne_NP: मान्य इमेल ठेगाना प्रविष्ट गर्नुहोस् |

en: This value does not match the required pattern.
ne_NP: यो परिमाण आवश्यक ढाँचा मेल खाँदैन ।

en: Enter a valid "slug" consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
ne_NP: अक्षरहरू, अङ्कहरू, अन्डरसेर्सहरू वा हाइफनहरू समावेश भएका एक मान्य "slug" प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: Enter a valid URL.
ne_NP: मान्य यूआरएल प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
ne_NP: मान्य IPv4 वा IPv6 ठेगाना प्रविष्टि गर्नुहोस् ।

en: A valid integer is required.
ne_NP: एक मान्य पूर्णांक आवश्यक छ ।

en: Ensure this value is less than or equal to {max_value}.
ne_NP: यो परिमाण {max_value} को भन्दा कम वा बराबर छ  सुनिश्चित गर्नुहोस् ।

en: Ensure this value is greater than or equal to {min_value}.
ne_NP: यो परिमाण {min_value} भन्दा बढी वा बराबर छ सुनिश्चित गर्नुहोस् ।

en: String value too large.
ne_NP: स्ट्रिङ परिमाण धेरै ठूलो छ ।

en: A valid number is required.
ne_NP: एउटा मान्य अङ्कहरू आवश्यक छ ।

en: Ensure that there are no more than {max_digits} digits in total.
ne_NP: सुनिश्चित गर्नुहोस् कि {max_digits} अङ्कहरू भन्दा अधिक नहोस् ।

en: Ensure that there are no more than {max_decimal_places} decimal places.
ne_NP: सुनिश्चित गर्नुहोस् कि {max_decimal_places} दशमलव स्थानहरू भन्दा अधिक नहोस् ।

en: Ensure that there are no more than {max_whole_digits} digits before the decimal point.
ne_NP: सुनिश्चित गर्नुहोस् कि दशमलव बिन्दुभन्दा पहिले {max_whole_digits} अङ्कहरू भन्दा अधिक नहोस् ।

en: Datetime has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
ne_NP: डेटटाइममा गलत ढाँचा छ । यसको सट्टामा यी मध्ये एक ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्: {format} ।

en: Expected a datetime but got a date.
ne_NP: डेटटाइम अपेक्षित भए तर मिति प्राप्त भयो ।

en: Date has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
ne_NP: डेटमा गलत ढाँचा छ । यसको सट्टामा यी मध्ये एक ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्: {format} ।

en: Expected a date but got a datetime.
ne_NP: डेट अपेक्षित भए तर डेटाटाइम प्राप्त भयो ।

en: Time has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
ne_NP: समयमा गलत ढाँचा छ । यसको सट्टामा यी मध्ये एक ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्: {format} ।

en: Duration has wrong format. Use one of these formats instead: {format}.
ne_NP: अवधिमा गलत ढाँचा छ । यसको सट्टामा यी मध्ये एक ढाँचा प्रयोग गर्नुहोस्: {format} ।

en: "{input}" is not a valid choice.
ne_NP: "{input}" मान्य छनौट छैन ।

en: More than {count} items...
ne_NP: {count} वस्तुहरू भन्दा बढी ...

en: Expected a list of items but got type "{input_type}".
ne_NP: वस्तुहरूको सूची अपेक्षित तर "{input_type}" टाइप प्राप्त भयो ।

en: This selection may not be empty.
ne_NP: यो चयन रिक्त हुन सक्दैन ।

en: "{input}" is not a valid path choice.
ne_NP: "{input}" मान्य मार्गको विकल्प होइन ।

en: No file was submitted.
ne_NP: कुनै फाइल पेश गरिएको छैन ।

en: The submitted data was not a file. Check the encoding type on the form.
ne_NP: पेश गरिएको डेटा फाईल थिएन । एन्कोडिङ प्रकार फारममा जाँच्नुहोस् ।

en: No filename could be determined.
ne_NP: कुनै फाइल नाम निर्धारण गर्न सकिएन ।

en: The submitted file is empty.
ne_NP: पेश गरिएको फाइल खाली छ ।

en: Ensure this filename has at most {max_length} characters (it has {length}).
ne_NP: यो फाइल नाममा अधिक {max_length} अक्षरहरू छ छैन (यसमा {length} छ) सुनिश्चित गर्नुहोस् ।

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
ne_NP: मान्य चित्र अपलोड गर्नुहोस् । तपाईंले अपलोड गर्नुभएको फाइल होइन वा चित्र वा भ्रष्ट चित्र हो ।

en: This list may not be empty.
ne_NP: यो सूची खाली हुन सक्दैन ।

en: Expected a dictionary of items but got type "{input_type}".
ne_NP: वस्तुहरूको शब्दकोशको अपेक्षित तर "{input_type}" टाइप प्राप्त भयो ।

en: Value must be valid JSON.
ne_NP: परिमाण मान्य JSON हुनु पर्छ ।

en: Search
ne_NP: खोजी गर्नुहोस्

en: Ordering
ne_NP: क्रम

en: ascending
ne_NP: आरोहण

en: descending
ne_NP: अवरोहण

en: Invalid page.
ne_NP: अमान्य पृष्ठ ।

en: Invalid cursor
ne_NP: अमान्य कर्सर

en: Invalid pk "{pk_value}" - object does not exist.
ne_NP: अमान्य pk "{pk_value}" - वस्तुको अस्तित्व छैन ।

en: Incorrect type. Expected pk value, received {data_type}.
ne_NP: गलत प्रकार। अपेक्षित pk परिमाण, {data_type} प्राप्त भयो ।

en: Invalid hyperlink - No URL match.
ne_NP: अमान्य हाइपरलिंक - कुनै यूआरएलको मेल छैन ।

en: Invalid hyperlink - Incorrect URL match.
ne_NP: अमान्य हाइपरलिंक - गलत यूआरएलको मेल छ ।

en: Invalid hyperlink - Object does not exist.
ne_NP: अमान्य हाइपरलिंक - वस्तुको अस्तित्व छैन ।

en: Incorrect type. Expected URL string, received {data_type}.
ne_NP: गलत प्रकार। अपेक्षित यूआरएल स्ट्रिङ, {data_type} प्राप्त भयो ।

en: Object with {slug_name}={value} does not exist.
ne_NP: वस्तु {slug_name} = {value} सँग अस्तित्व छैन ।

en: Invalid value.
ne_NP: अमान्य परिमाण ।

en: Invalid data. Expected a dictionary, but got {datatype}.
ne_NP: अमान्य डेटा । एक शब्दकोश अपेक्षित, तर {datatype} प्राप्त भयो ।

en: Filters
ne_NP: फिल्टरहरू

en: None
ne_NP: कुनै पनि होइन

en: No items to select.
ne_NP: चयन गर्न वस्तुहरू छैनन् ।

en: This field must be unique.
ne_NP: यो फिल्ड अद्वितीय हुनुपर्छ ।

en: The fields {field_names} must make a unique set.
ne_NP: फिल्ड {field_names} ले एक अद्वितीय सेट गर्नु पर्छ ।

en: This field must be unique for the "{date_field}" date.
ne_NP: यो फिल्ड "{date_field}" मितिको लागि अद्वितीय हुनुपर्छ ।

en: This field must be unique for the "{date_field}" month.
ne_NP: यो फिल्ड "{date_field}" महिनाको लागि अद्वितीय हुनुपर्छ ।

en: This field must be unique for the "{date_field}" year.
ne_NP: यो फिल्ड "{date_field}" वर्षको लागि अद्वितीय हुनुपर्छ ।

en: Invalid version in "Accept" header.
ne_NP: "Accept" हेडरमा अमान्य संस्करण ।

en: Invalid version in URL path.
ne_NP: यूआरएल मार्गमा अमान्य संस्करण ।

en: Invalid version in URL path. Does not match any version namespace.
ne_NP: यूआरएल मार्गमा अमान्य संस्करण । कुनै पनि संस्करणको नामसँग मेल खाँदैन ।

en: Invalid version in hostname.
ne_NP: होस्ट नाममा अमान्य संस्करण ।

en: Invalid version in query parameter.
ne_NP:  क्वेरी परिमितिमा अमान्य संस्करण ।
